Prodhimi dhe Fabrika e Kllapave të Kinës | Yongguang

kllapa

Përshkrim i shkurtër:

Bracket is a common hardware for powerline and transmission line system. They have many different types, such as transformer bracket, mounting bracket, terminator bracket, arrester bracket, recloser bracket, secondary bracket, cutout bracket, service deadend bracket and post insulator bracket. we can according to clients requirement to customize. General Material-Body Steel, Stainless Steel, Copper Finishing Hot Dip Galvanize Strain clamp specification: there are two basic strain clam...


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Bracket është një pajisje e zakonshme për sistemin e linjës së energjisë dhe linjës së transmetimit. Ato kanë shumë lloje të ndryshme, të tilla si kllapa transformatori, kllapa montimi, kllapa terminatori, kllapa arresti, kllapa fiksuese, kllapa sekondare, kllapa prerëse, kllapa për vdekjen e shërbimit dhe kllapa izoluese të postës. ne mund sipas kërkesave të klientëve për të rregulluar.

i përgjithshëm

Materiale-Body Steeleliku, çeliku inox, bakri
Mbarimi Nxehtësia e nxehtë e galvanizimit

Specifikimi i shtrëngimit të shtrëngatës: ekzistojnë dy sisteme themelore të kapëses së shtrëngimit, 1. kapëset e shkëputshme, të tilla si kapëset e tensionit të llojit pykë, gishtërinjtë, kapëset e tensionit të llojit të bulonave, mund të rregullohen më vonë. 2. Kapëset jo të ndashëm, siç janë kapëset e terminalit të kompresimit që duhet të përputhen me gjatësinë e telit në mënyrë absolute. Llojet e kapëseve të tendosjeve janë ll -1, ll -2, ll -3, ll -4, etj.

Me përvojën tonë të gjerë në këtë fushë, ne jemi në gjendje të prodhojmë dhe furnizojmë pajisje me cilësi të lartë pol-line. Këto pjesë përdoren për ndërtimin e shufrave dhe shtyllave të mëdha. Prodhimet tona janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë të qëndrueshme. Pajisja e siguruar kontrollohet me kujdes pas procesit të prodhimit për të siguruar një natyrë të paprekshme. Për më tepër, objektet tona të gjera të transportit na mundësojnë të ofrojmë pajisje të linjës pole në një kornizë kohore specifike.

Shtrirja jonë përfshin

Banda e rregullueshme

Spina e izolimit

Mbajeni rripin

Rrufe (sy ovale)

Vidhos me vidhos

Mbani të shtrënguar

Rrufe në qiell spirale (sy i mprehtë)

Rrufe në sy ovale

Tie kravatë (e drejtë / e përdredhur)

Rrufeja e trajnerit

Bolt (me sy të dyfishtë)

Arra ovale e syrit

Vida karroce

Kllapa shufra para gishtit

Zgjatja e syve

Mbajtësi i izolatorit post

Rrufeja e syrit të mprehtë

Kaloni krahët

Raft rezervë (dy tela)

Sy i shkathët le

Mbështetje hekuri D (rrufe në qiell dhe arrë)

Korniza dytësore (tre tela)

Arra e mprehtë e syrit

Mbështetje hekuri D (pin, pin)

Seksioni / bordi terminal

Ne gjithmonë i kushtojmë vëmendje të madhe cilësisë së produkteve tona. Të gjithë izoluesit i nënshtrohen 100% standardeve të rrepta të IEC ose ANSI. Ne garantojmë që niveli i kualifikuar i produkteve para se të dalin është 100%. Produkte të eksportuara në Shtetet e Bashkuara, Mbretërinë e Bashkuar, Vietnam, Itali, Rusi, Greqi, Argjentinë, Kili dhe vende dhe rajone të tjera. Për të siguruar cilësinë e produktit, kompania ka kaluar iso9001: 2008 certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë, në klientët vendas dhe të huaj për të fituar një reputacion të mirë.

Qëndrimi i mirë i shërbimit, koha e shpejtë e reagimit, shpërndarja e përpiktë, përgjegjësia dhe fleksibiliteti janë ato që kemi praktikuar që në fillim. Pricemimi konkurrues, cilësi e mirë dhe shpërndarja në kohë. Të gjitha këto janë siguruar nga ne. Ne shpresojmë që të jeni të interesuar në produktet tona dhe mirëpresim ngrohtësisht të bashkëpunojnë me ju për përfitim të ndërsjellë.

20191228111701
177- (65)

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të lidhura

  • Clevis Tongue ose Clevis Eye

   Clevis Tongue ose Clevis Eye

   Clevis Tongue is a common hardware in powerline and transmission line system. It can be used to connect suspension clamps to other fittings and provide for motion. It can be forging or casting type. We are able to customize according to clients requirement. General Material-Body Steel Material-Pin (Clevis) Galvanized Steel Material- Pin (Cotter) Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize We always pay great attention to the quality of our prod...

  • Qëndroni Rod

   Qëndroni Rod

   Specifikimet: grupe të shkopit tonë të shkallës së lartë të qëndrimit të të gjitha llojeve përdoren për fiksimin e kabllove, dhe çdo shtyllë elektrike në hekurudha dhe linja elektrike të transmetimit. Shufra e qëndrimit me qëndrueshmëri të lartë, strukturë të fortë dhe performancë të shkëlqyeshme. Shufra jonë e qëndrimit trajtohet me nxehtësi që i jep uniformitet strukturës së saj. Isshtë galvanizuar mirë dhe është në gjendje të sjellë efekte të temperaturës së lartë dhe presionit mjaft lehtë. Shufra jonë e qëndrimit ka dy lloje kryesore, të cilat janë lloji i harkut dhe lloji i tubit. Eachdo lloj shufre qëndrimi do të vijë ...

  • Bolt i syrit

   Bolt i syrit

   Specification: Eye bolts have machine threads on one end and an eye on the other end. These bolts are used for a variety of hanging and variable tension applications. Eye bolts can be used for permanent fastening in side-to-side applications or in overhead applications to suspend weights. Our eyebolt can be used on low temperature condition General Material-Body Steel, Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in thi...

  • rrip

   rrip

   Strap is a common hardware for any construction field. It is also the major parts of powerline and transmission system. We have many different types of strap, which are made by high grade steel. We also provide customize service for our clients to match their requirement. Material-Body Steel Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in this field, we are able to manufacture and supply high quality pole-line hardware. These parts are used to bu...

  • pranga

   pranga

   Specifikimet: Një pranga, është një copë metali në formë U e siguruar me një kunj ose një rrufe në të gjithë hapjen, ose një lak metalik të varur të siguruar me një mekanizëm të mbylljes së shpejtësisë së mbylljes. Prangat janë lidhja kryesore lidhëse në të gjitha llojet e sistemeve të mashtrimit, nga anije dhe anije deri tek manipulimi industrial i vinçave, pasi ato lejojnë që subsets të ndryshme të manipulimit të lidhen ose shkëputen shpejt. Ne kemi shumë lloje pranga, dhe ne gjithashtu bëjmë personalizimin që klientët tanë të përputhen me kërkesat e tyre. I përgjithshëm ...

  • Krahu kryq

   Krahu kryq

   Specification: A cross arm is provided, for use in a support structure for conductors within an electrical grid. Cross arm coming with many sizes including 4ft, 6ft, 8ft and so on. Some places need cross arm coming with welded parts. They will be finished by hot dip galvanize. General Material-Body Steel Finishing Hot Dip Galvanize Strain clamp specification: there are two basic strain clamp systems, 1. Detachable clamps, such as wedge type tension clamps, thimble, bolt type tension c...