Prodhimi dhe Fabrika e Kinës me Hook / Ball Hook | Yongguang

Hook / Top goditje

Përshkrim i shkurtër:

Specifications: Hook is a common hardware in powerline and transmission line system. We have many types of hook, and we also do customize base on clients requirement. General Material-Body Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize Strain clamp specification: there are two basic strain clamp systems, 1. Detachable clamps, such as wedge type tension clamps, thimble, bolt type tension clamps, can be adjusted later. 2. Non-detachable clamps, such as compressio...


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

specifikimet:

Hook është një harduer i zakonshëm në sistemin elektrik dhe linjës së transmetimit. Ne kemi shumë lloje të goditje, dhe ne gjithashtu bëjmë rregulloje bazën në kërkesat e klientëve.

i përgjithshëm

Materiale-Body çelik
Vlerësimi i fuqisë 70KN, 120KN, 180KN
Mbarimi Nxehtësia e nxehtë e galvanizimit

Specifikimi i shtrëngimit të shtrëngatës: ekzistojnë dy sisteme themelore të kapëses së shtrëngimit, 1. kapëset e shkëputshme, të tilla si kapëset e tensionit të llojit pykë, gishtërinjtë, kapëset e tensionit të llojit të bulonave, mund të rregullohen më vonë. 2. Kapëset jo të ndashëm, siç janë kapëset e terminalit të kompresimit që duhet të përputhen me gjatësinë e telit në mënyrë absolute. Llojet e kapëseve të tendosjeve janë ll -1, ll -2, ll -3, ll -4, etj.

Me përvojën tonë të gjerë në këtë fushë, ne jemi në gjendje të prodhojmë dhe furnizojmë pajisje me cilësi të lartë pol-line. Këto pjesë përdoren për ndërtimin e shufrave dhe shtyllave të mëdha. Prodhimet tona janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë të qëndrueshme. Pajisja e siguruar kontrollohet me kujdes pas procesit të prodhimit për të siguruar një natyrë të paprekshme. Për më tepër, objektet tona të gjera të transportit na mundësojnë të ofrojmë pajisje të linjës pole në një kornizë kohore specifike.

Ne gjithmonë i kushtojmë vëmendje të madhe cilësisë së produkteve tona. Të gjithë izoluesit i nënshtrohen 100% standardeve të rrepta të IEC ose ANSI. Ne garantojmë që niveli i kualifikuar i produkteve para se të dalin është 100%. Produkte të eksportuara në Shtetet e Bashkuara, Mbretërinë e Bashkuar, Vietnam, Itali, Rusi, Greqi, Argjentinë, Kili dhe vende dhe rajone të tjera. Për të siguruar cilësinë e produktit, kompania ka kaluar iso9001: 2008 certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë, në klientët vendas dhe të huaj për të fituar një reputacion të mirë.

Shërbimet tona

1. Përvojë e pasur në ODM dhe OEM

2. Shërbim i shkëlqyer me një ndalesë

3. Cilësi e lartë e shërbimit të personalizuar dhe të ngutshëm të personalizuara me precizion

4. pricemimi më i ulët

5. Kontroll i rreptë i cilësisë

Ne mund të prodhojmë sipas kërkesës së klientit.


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të lidhura

  • Prizë Clevis

   Prizë Clevis

   Specification: Socket clevis is a very integral component of pole line technology. It is commonly used on overhead lines, transmission lines, and power lines. It is a major component in pole line hardware which usually connects the socket type insulator and the tension clamp. General Material-Body Steel Material- Bolt / Pin (Clevis) Galvanized Steel Material- Pin (Cotter) Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience...

  • Clevis Tongue ose Clevis Eye

   Clevis Tongue ose Clevis Eye

   Clevis Tongue is a common hardware in powerline and transmission line system. It can be used to connect suspension clamps to other fittings and provide for motion. It can be forging or casting type. We are able to customize according to clients requirement. General Material-Body Steel Material-Pin (Clevis) Galvanized Steel Material- Pin (Cotter) Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize We always pay great attention to the quality of our prod...

  • kllapa

   kllapa

   Bracket is a common hardware for powerline and transmission line system. They have many different types, such as transformer bracket, mounting bracket, terminator bracket, arrester bracket, recloser bracket, secondary bracket, cutout bracket, service deadend bracket and post insulator bracket. we can according to clients requirement to customize. General Material-Body Steel, Stainless Steel, Copper Finishing Hot Dip Galvanize Strain clamp specification: there...

  • Pol i Dritës

   Pol i Dritës

   Light Pole is a necessary products for many area. We will customize the light pole that based on clients requirement. General Material-Body Steel Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in this field, we are able to manufacture and supply high quality pole-line hardware. These parts are used to build huge poles and pylons. Our products are made of high quality materials and are durable. The hardware provided is carefully checked after the ma...

  • rrip

   rrip

   Strap is a common hardware for any construction field. It is also the major parts of powerline and transmission system. We have many different types of strap, which are made by high grade steel. We also provide customize service for our clients to match their requirement. Material-Body Steel Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in this field, we are able to manufacture and supply high quality pole-line hardware. These parts are used to bu...

  • clevis këllëf

   clevis këllëf

   Thimble clevis used in deadend applications to attach loop type deadends to tongue or eye type fittings. It is a common hardware for powerline and transmission line system. They can be forging or casting, based on different types. General Material-Body Steel, Casting Iron Material-Pin (Clevis) Galvanized Steel Material- Pin (Cotter) Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize Strain clamp specification: there are two basic strain clamp systems,...