Prodhimi dhe Fabrika e shufrave të ankorave të Kinës | Yongguang

Rod i ankoruar i shkathët

Përshkrim i shkurtër:

Thimble eye, Twin eye and Triple eye drop forged eye distribute pulling stresses uniformly over individual strands of guy wire and keep the guy wire from spreading, kinking, or bending. Square nut assembled to rod. General Material-Body Steel Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in this field, we are able to manufacture and supply high quality pole-line hardware. These parts are used to build huge poles and pylons. Our products are made of high quality materials a...


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Syri i Thimble, Syri Binjak dhe Tretësi i syrit të syve të falsifikuar shpërndajnë streset tërheqëse në mënyrë të njëtrajtshme mbi fillesat individuale të telit djalë dhe mbajnë telin e djalit nga përhapja, ngërçet ose lakimi. Arra katrore e grumbulluar në shufër.

i përgjithshëm

Materiale-Body çelik
Mbarimi Nxehtësia e nxehtë e galvanizimit

Me përvojën tonë të gjerë në këtë fushë, ne jemi në gjendje të prodhojmë dhe furnizojmë pajisje me cilësi të lartë pol-line. Këto pjesë përdoren për ndërtimin e shufrave dhe shtyllave të mëdha. Prodhimet tona janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë të qëndrueshme. Pajisja e siguruar kontrollohet me kujdes pas procesit të prodhimit për të siguruar një natyrë të paprekshme. Për më tepër, objektet tona të gjera të transportit na mundësojnë të ofrojmë pajisje të linjës pole në një kornizë kohore specifike.

Ne gjithmonë i kushtojmë vëmendje të madhe cilësisë së produkteve tona. Të gjithë izoluesit i nënshtrohen 100% standardeve të rrepta të IEC ose ANSI. Ne garantojmë që niveli i kualifikuar i produkteve para se të dalin është 100%. Produkte të eksportuara në Shtetet e Bashkuara, Mbretërinë e Bashkuar, Vietnam, Itali, Rusi, Greqi, Argjentinë, Kili dhe vende dhe rajone të tjera. Për të siguruar cilësinë e produktit, kompania ka kaluar iso9001: 2008 certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë, në klientët vendas dhe të huaj për të fituar një reputacion të mirë.

Qëndrimi i mirë i shërbimit, koha e shpejtë e reagimit, shpërndarja e përpiktë, përgjegjësia dhe fleksibiliteti janë ato që kemi praktikuar që në fillim. Pricemimi konkurrues, cilësi e mirë dhe shpërndarja në kohë. Të gjitha këto janë siguruar nga ne. Ne shpresojmë që të jeni të interesuar në produktet tona dhe mirëpresim ngrohtësisht të bashkëpunojnë me ju për përfitim të ndërsjellë.

177- (33)
177- (32)
177- (10)

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të lidhura

  • Arra e Thimble

   Arra e Thimble

   Thimble Nuts. Commonly used in the powerline and transmission line system, thimble nuts are internally threaded fasteners used for lifting and securing cables, wires and chains. Eye nuts are made from forged carbon steel. In addition to the structural material, choose the thread dimensions and, if relevant, the working load limit to fit your application. General Material-Body Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize We always pay great attention to the qu...

  • Syri i Ballit

   Syri i Ballit

   Ball Eye is a common hardware in powerline and transmission line system, and it is also called Eye Ball. It normally used with disc insulators. We have many types Ball Eye, we also do customize for our clients. General Material-Body Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize Strain clamp specification: there are two basic strain clamp systems, 1. Detachable clamps, such as wedge type tension clamps, thimble, bolt type tension clamps, can be adjusted later. ...

  • Bolt i syrit

   Bolt i syrit

   Specification: Eye bolts have machine threads on one end and an eye on the other end. These bolts are used for a variety of hanging and variable tension applications. Eye bolts can be used for permanent fastening in side-to-side applications or in overhead applications to suspend weights. Our eyebolt can be used on low temperature condition General Material-Body Steel, Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in thi...

  • Shufra e Tokës

   Shufra e Tokës

   Shufrat e tokës dhe pajisjet e tyre përdoren për të siguruar ndërfaqen në tokë në të gjitha kushtet e tokës, në mënyrë që të arrihen sisteme të kënaqshme tokëzimi në rrjetet e shpërndarjes dhe transmetimit të energjisë elektrike nëntokësore - nëntokësore - duke siguruar kapacitet aktual të defektit në nënstacionet e tensionit të ulët, të mesëm dhe të lartë, kullat dhe aplikacionet e shpërndarjes së energjisë. Ne kemi shumë lloje të Tokës Rod, që do të bazohet në kërkesat e klientëve Llojet e shkopit të Tokës 1. Stainless Steel Stainless Rods Earth 2.Gallvanized Steel Earth ...

  • Pllaka e zgjedhave

   Pllaka e zgjedhave

   Yoke Plate is a common hardware for any construction field. It is also the major parts of powerline and transmission system. We have many different types of Yoke plate, which are made by high grade steel. We also provide customize service for our clients to match their requirement. Material-Body Steel Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in this field, we are able to manufacture and supply high quality pole-line hardware. These parts are ...

  • Ball clevis

   Ball clevis

   Ball clevis is an accessory you can use in attaching or connecting ball and socket insulators to other linked tower hardware. It can be forging or casting. You can connect socket insulator or socket tongues by ball heads, such as 52-3, 52-5, etc. At times, you can also refer to ball clevis as a clevis eye. They are common in transmission lines and poles. General Material-Body Steel Material-Pin (Clevis) Galvanized Steel Material- Pin (Cotter) Stainless Steel ...