Ne ofrojmë produkte të larta

PRODUKTET E FITUAR

 • Gjuhë fole

  Gjuhë fole

  Socket tongue also is called socket eye, it is a major hardware in powerline and transmission line system. It can be casting or forging. We have many types of socket tongue, we also do customize for our clients to match their requirements. General Material-Body Steel Material- Clip Stainless, Bronze Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize We always pay great attention to the quality of our products. All insulators are subject to 100% stringent IEC or ANSI st...

 • Bolt i syrit

  Bolt i syrit

  Specification: Eye bolts have machine threads on one end and an eye on the other end. These bolts are used for a variety of hanging and variable tension applications. Eye bolts can be used for permanent fastening in side-to-side applications or in overhead applications to suspend weights. Our eyebolt can be used on low temperature condition General Material-Body Steel, Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120KN, 180KN Finishing Hot Dip Galvanize With our extensive experience in thi...

 • Ball clevis

  Ball clevis

  Ball clevis is an accessory you can use in attaching or connecting ball and socket insulators to other linked tower hardware. It can be forging or casting. You can connect socket insulator or socket tongues by ball heads, such as 52-3, 52-5, etc. At times, you can also refer to ball clevis as a clevis eye. They are common in transmission lines and poles. General Material-Body Steel Material-Pin (Clevis) Galvanized Steel Material- Pin (Cotter) Stainless Steel Strength Rating 70KN, 120...

 • Qëndroni Rod

  Qëndroni Rod

  Specifikimet: grupe të shkopit tonë të shkallës së lartë të qëndrimit të të gjitha llojeve përdoren për fiksimin e kabllove, dhe çdo shtyllë elektrike në hekurudha dhe linja elektrike të transmetimit. Shufra e qëndrimit me qëndrueshmëri të lartë, strukturë të fortë dhe performancë të shkëlqyeshme. Shufra jonë e qëndrimit trajtohet me nxehtësi që i jep uniformitet strukturës së saj. Isshtë galvanizuar mirë dhe është në gjendje të sjellë efekte të temperaturës së lartë dhe presionit mjaft lehtë. Shufra jonë e qëndrimit ka dy lloje kryesore, të cilat janë lloji i harkut dhe lloji i tubit. Eachdo lloj shufre qëndrimi do të vijë ...

Na beso, zgjedh na

Rreth Nesh

 • YongGuang
 • YongGuang
 • YongGuang

Përshkrim i shkurtër:

PAJISJET LINE PAJISJE HEBEI YONGGUANG CO, LTD. është një ndërmarrje të teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin, R&D dhe shitjet. Vendndodhja e Yongguang është në "Kryeqytetin e Elektrikut" të famshëm në Kinë-Yongnian, afër 107 rrugë kombëtare, aeroportin Handan dhe stacionin hekurudhor.

Kompania e themeluar në 1995, ne jemi prodhues profesional në Fittings Elektrike, posaçërisht në pajisje të montimit dhe izolues të linjës së sipërme, izolues të përbërë, Arrester, ndërprerje të siguresave, Prodhim elektrik, pajisje elektrike siç janë transmetimi i energjisë dhe produktet e shpërndarjes. Fabrika zë një sipërfaqe prej 8000m2, me më shumë se 200 shtab, përfshirë 40 teknikë profesionistë.

Merrni pjesë në aktivitete të ekspozitës

NDENTRTIME & SHTYPE TREGTI